Mobil Uygulama Yarışması 2016

M

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen ‘indir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2016‘ yarışması için katılım süreci başladı. Yarışmaya 1 Ocak 2016 tarihinden sonra yayınlanan mobil uygulamalar katılabiliyor.

Android veya iOS platformu için mobil uygulama geliştiren herkesin katılımına açık olan mobil uygulama yarışmasında katılımcılar, geliştirdikleri uygulamaları tanıtma şansına sahip oluyor. Ayrıca finale kalan ve ilk 3’e giren uygulamalar ise birbirinden değerli ödülleri almaya hak kazanıyor.

2014 ve 2015 yılında düzenlenen Mobil Uygulama Yarışması’ndan farklı olarak bu yıl iki yarışma düzenleniyor.

Bu Yıl 2 Etkinlik ve 2 Yarışma

Geçtiğimiz yıllarda düzenlenen yarışmalardan farklı olarak bu yıl Üniversite öğrencilerinin mobil dünyada yaratıcı girişimlerini hayata geçirmelerini sağlamak ve destek olmak amacıyla herkese açık olan yarışmaya ek olarak Üniversitelilere özel bir yarışma daha düzenleniyor. Yani 2016 yılında indir.com, 2 yarışma ve 2 etkinlik düzenliyor.

Mobil Uygulama Yarışması Katılım Şartları

  1. Katılan kişi T.C. vatandaşı, KKTC vatandaşı veya Türkiye’de çalışma izni olması gerekmektedir.
  2. Başvurulan uygulamanın 1 Ocak 2016 tarihi ve sonraki tarihlerde ilk defa yayınlanmış olması gerekmektedir.
  3. Uygulamanın mutlaka Türkçe seçeneğinin bulunması gerekir.
  4. Uygulamalar iOS, Android veya Windows Phone platformunda olması gerekir. (Üniversiteler için .edu.tr olmak kaydı ile APK dosyası ile başvurular kabul edilecektir.)
  5. Göndermeden önce Google Play, Apple AppStore veya Windows Phone Store’da yayınlanmış olması gerekir.
  6. Başvuran kişinin 18 yaşın üzerinde olması gerekir. 18 yaşının altındaki adaylar ailelerinin izniyle katılabilirler.
  7. Yarışmaya en fazla 3 kişilik ekipler katılabilir
  8. Yarışmaya katılan uygulamanın tüm yasal hakları katılımcıdadır, her hangi bir telif sorununda sorumlulukta uygulama sahibindedir.
  9. indir.com ekran görüntüleri, logo kullanımı, yarışmacının isim bilgisi gibi tanıtım bilgilerini kullanım dışında hiç bir hak talep etmez.
  10. Yarışmaya katılan herkes kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır.

Mobil Uygulama Yarışması Ödülleri

ödüller
mobil uygulama ödülleri

Birinci; 1 hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco), bukalemun.com‘dan 5000 TL değerinde ASO hizmeti, indir.com‘dan 5.000TL değerinde reklam, API Plug’dan 1 Yıllık Large Paket.

İkinci; Antalya’da 1 hafta tatil, indir.com‘dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı, API Plug’dan 1 Yıllık Large Paket.

Üçüncü; Antalya’da 3 gün tatil, indir.com‘dan 1.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı, API Plug’dan 1 Yıllık Large Paket.

Herkese Açık Yarışmaya Özel Ödül

Yarışma birincisi ödülüne ek olarak sadece Herkese açık yarışma için mobil uygulama yarışması kazananına CRM Medya’dan 5.000 TL’lik Google Adwords reklam hizmeti, yarışma ikincisi ödülüne ek olarak CRM Medya’dan 2.500 TL’lik Google Adwords reklam hizmeti ödülü verilecektir.

Üniversitelilere Özel Ödül

Yarışma birincisi ödülüne ek olarak sadece Üniversiteliler için mobil uygulama yarışması kazananına Silikon Vadisi tatilindeki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 5000 TL nakit para ödülü verilecek.

Detaylı bilgi için buradan yarılma sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Ekle